|
| 3 mei 2012 | 16:59 | Tekst: Michiel Willebrands | Print Mail Houd me op de hoogte |
Wat Abt is voor Audi, is Heico voor Volvo; geen officiële fabriekstuner maar wel serieus genoeg om in landen als Duitsland met behoud van garantie rond te rijden in je opgepepte auto – al geldt dat dan weer niet voor Nederland. Belandde eerder al de V40 R-Design al voortijdig op internet, nu is het Heico dat alvast schetsen laat zien van hun plannen met Volvo’s nieuwe C-segmenter.
Wat zien we? Onder andere een nieuwe voor- en achterbumper, sideskirts, een diffusor, vier uitlaatsierstukken en zevenspaaks lichtmetaal. Heico heeft een nieuwe motormanagement ontwikkeld voor de T5-motor, die het vermogen laat stijgen naar 266 pk. De Heico-V40 staat naar verwachting in juni in raceuitvoering (Heico gaat er in 2013 mee racen in de VLN Langstrecke Bokal) op de AMI-autoshow in Leipzig. Het pakket voor de ‘normale’ V40 is in september gelijktijdig bij de introductie van de auto leverbaar.
Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber! Lees verder |
![]() |

BMW 1-serie - Mercedes-Benz A-klasse - Volvo V40 - Volkswagen Golf |