Autonieuws  |  Reddingsactie voor laatste Saab

Saab 9-3 Griffin
3 mei 2012  |  13:49  |  Tekst:

SaabsUnited is een actie gestart om de allerlaatste Saab 9-3 te kopen. Inmiddels is er al bijna 18.000 van de benodigde 28.500 euro opgehaald.

SaabsUnited is een groep Saab-liefhebbers die zich inzet voor het (geestelijk) voortbestaan van het merk. Zij zijn een actie gestart om de laatste Saab 9-3 te kopen. Het gaat om een Arctic White Griffin sedan die in totaal € 28.500 moet kosten. Het is één van de vijftig gedeeltelijk gebouwde 9-3’s. Deze laatste exemplaren zijn eerder door de Trollhättanse Saab-dealer van het failliete merk gekocht. De auto’s worden eind deze maand afgebouwd en verkocht.

Als de aankoop van de Saab 9-3 lukt, wordt deze gedoneerd aan het Saab Cars Museum in thuisstad Trollhättan. Lukt het SaabsUnited niet de benodigde € 28.500 bij elkaar te sprokkelen, dan wordt het wel opgehaalde bedrag aan het museum gedoneerd. Het extra ingezamelde geld gaat ook naar het Saab-museum.

Wil je zelf ook een donatie doen? Klik dan hier.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AutoWeek Dubbeltest

Seat Exeo ST 1.8 TSI - Saab 9-3 Sport Estate 1.8t
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep