Autonieuws  |  Abt AS6 legt Audi S6 vuur na aan de schenen

Abt AS6
12 april 2012  |  09:38  |  Tekst:

Behoefte aan veel pk's, maar vind je een dikke V8 in je Audi A6 Avant ook weer zo overdreven? Dan heeft Abt nu de oplossing in huis in de vorm van de AS6.

Het vermogen van de AS6 is namelijk 420 pk, net als in de S6 Avant. Maar in het geval van de AS6 komt de kracht uit de 3.0 TFSI V6. Het maximumkoppel is 540 Nm, waardoor de AS6 120 pk en 100 Nm meer biedt dan de standaard 3.0 TFSI. De AS6 is er ook met de nieuwe 3.0 TDI biturbodiesel. Dan is de auto goed voor 360 pk en 700 Nm, tegenover 313 pk en 650 Nm in de productieversie.

De onvermijdelijke bodykit bestaat uit sideskirts, een voor- en achterspoiler en skirts aan de achterzijde. Het uitlaatsysteem met vier eindpijpen is ook nieuw. Abt biedt tenslotte diverse soorten lichtmetaal aan, met een diameter van 19 tot wel 21 inch.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AutoWeek Triotest

Audi A6 Avant 3.0 TDI - BMW 530d Touring - Mercedes-Benz E 350 CDI Estate
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep