Autonieuws  |  Cadillac SRX nu ook met 3,6-liter V6

Cadillac SRX
3 april 2012  |  12:25  |  Tekst:

Op de autoshow in New York komt Cadillac met een nieuwe krachtbron voor de SRX, evenals een nieuw infotainmentsysteem.

Tijdens de New York International Auto Show presenteert Cadillac een nieuwe motor voor de SRX. De SUV is nu ook leverbaar met een 3,6-liter grote V6 met directe injectie, die een vermogen van 312 pk en 358 Nm koppel levert. Daarnaast is het model nu te voorzien van diverse nieuwe gizmo’s zoals Lane Departure Warning, Forward Collision Alert, Traffic Sign Recognition en een Following Distance Indicator.

Ook presenteert Cadillac CUE, oftewel Cadillac User Experience, als standaard op de vernieuwde SRX. Dit nieuwe infortainmentsysteem laat je verbinding maken met maximaal tien verschillende apparaten via Bluetooth, en er zijn aansluitmogelijkheden via USB en een SD-kaartslot. De bediening van dit systeem heeft Cadillac zo gestroomlijnd mogelijk gemaakt, en gaat via een 8-inch groot LCD-touch screen, dat ook haptische feedback (een kleine trilling wanneer je het scherm aanraakt) geeft aan de gebruiker.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep