Autonieuws  |  Gelekt: de Volvo V40 uit alle hoeken en standen!

Volvo V40
27 februari 2012  |  10:34  |  Tekst:

Het is nog heel even wachten op de onthulling, maar voor Volvo-enthousiastelingen is elke minuut er vanaf nu eentje teveel. En dus is er nu een video waarin de auto in vol ornaat te zien is op internet beland.

Het zit Volvo niet mee: via een Poolse facebooksite lekten vorige week al officiële foto's van de V40 en nu is het tijd voor een fabrieksvideo. We zien in de video van één minuut nu ook het interieur voor het eerst duidelijk. Met de V40 wil Volvo het opnemen tegen gevestigde namen als de BMW 1-serie, Audi A3 en de nieuwe Mercedes A-klasse.

Definitieve gegevens ontbreken nog, maar we verwachten louter turbomotoren onder de kap. Bij de benzinemotoren zijn dat vermoedelijk exemplaren met een cilinderinhoud van 1,6 liter en 2,0 liter. De diesels hebben een cilinderinhoud van 1,6 of 2,0 liter, waarbij de laatste vermoedelijk de vijfcilinder D3 wordt.

De Volvo V40 is te zien op de Autosalon van Genève. Halverwege dit jaar verschijnt de auto bij de dealers.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

ActieAuto

0% rente op een zakelijke én particuliere financiering Volvo Car Finance biedt u de mogelijkheid ...

AutoWeek Multitest

BMW 1-serie - Mercedes-Benz A-klasse - Volvo V40 - Volkswagen Golf
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep