Autonieuws  |  BMW 318d ook met 20 procent bijtelling

BMW 3-serie
9 februari 2012  |  15:07  |  Tekst:

De BMW 3-serie heeft er een nieuwe 20 procentsversie bij: de 318d. Door een gunstig uitgevallen homologatie voldoet deze versie alsnog aan de eisen voor lagere bijtelling.

De 318d heeft een 2,0-liter turbodiesel onder de kap met een vermogen van 143 pk. De vanafprijs van de 318d is 37.990 euro. Alleen de versie met handbak voldoet aan de eisen voor 20% bijtelling.
Er zijn hierdoor tot 1 juli 2012 vier 3-series met lage bijtelling: de 320i met automaat, de 316d, 318d en 320d EDE. De 316d en 320d EDE zijn ook bij registratie na 1 juli nog te rijden met 20 procent bijtelling, de 318d en 320iA moeten voor die tijd worden geregistreerd voor dit voordeel.
De BMW 3-serie verschijnt op 11 februari bij de dealers. Er zijn nu al 700 exemplaren verkocht en BMW verwacht later deze maand een mijlpaal te bereiken: de 250.000e Nederlandse BMW 3-serie.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Peilstok

Is dit een test?

Volg AutoWeek

ActieAuto

BMW UPGRADE EDITIONS. UW EXTRA RIJPLEZIER VOOR ONZE REKENING.* Een nieuwe BMW geeft u tijdelijk nog meer ...

AutoWeek Dubbeltest

BMW 320d - Mazda 6 2.2
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep