Autonieuws  |  Kroymans weer verbonden aan Maserati

Maserati GranTurismo S Limited Edition
6 februari 2012  |  18:31  |  Tekst:

Kroymans is service-dealer van Maserati geworden, zo maakte het bedrijf vandaag bekend. Het autobedrijf verloor bij de herstart 2,5 jaar geleden het dealerschap, maar is nu dus weer officieel verbonden aan het Italiaanse merk.

De dealer in Hilversum, waar het Kroymans avontuur ooit begon, werd tijdens het faillisement van de Kroymans Corporation losgetrokken van de boedel en gaat daardoor nog steeds als Kroymans door het leven. Het bedrijf was al dealer van Jaguar, Fisker, Ferrari en Aston Martin, en heeft Maserati er sinds dit jaar dus weer bij. Als service-dealer, welteverstaan. "Het past natuurlijk prima in ons portfolio, bovendien was ons personeel nog steeds opgeleid voor Maserati's", verklaart General Manager van Kroymans Geert-Jan Tax desgevraagd. Het servicedealerschap heeft volgens hem niets te maken met hem omvallen van Hessing, dat Maserati-dealer was. "Nee, die plannen waren er al. Het heeft onder meer te maken met het groeiende wagenpark van Maserati in Nederland." Of het een eerste stap is naar een volledig dealerschap weet Tax niet. "Daar staan we best positief tegenover, maar is niet zo dat we daar de komende tijd keihard op gaan inzetten. het is allang mooi dat we Maserati-rijders weer kunnen ontvangen."

Nederland kent los van Kroymans drie Maserati-dealers: Franco Auto in Rijswijk, Driessen in Eindhoven en Munsterhuis in Hengelo. Zoals gemeld was Hessing ook dealer, het is nog niet bekend of (en zo ja welk) een nieuw autobedrijf dat contract overneemt.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Volg AutoWeek

AutoWeek Posterstory

Maserati Quattroporte
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep