Autonieuws  |  Honda CR-Z in Nederland duizenden euro's goedkoper

Honda CR-Z
23 augustus 2011  |  11:00  |  Tekst:

Honda Nederland is niet helemaal tevreden over de verkopen van de CR-Z. En wat doe je dan als merk? Precies, je voert een prijsverlaging door. En Honda houdt niet van half werk op dat gebied.

De Honda CR-Z wordt over de gehele linie namelijk dik 4.000 euro goedkoper. Instappen kan zodoende voor minder dan 20 mille. De basisversie, de 1.5 S, kost voortaan namelijk 19.990 euro. De 1.5 Sport is er nu voor 21.450 euro. Dat was 25.975 euro. De topversie, de CR-Z 1.5 GT, verwisselt nu voor 23.400 euro van eigenaar. De specificaties van alle versies blijven ongewijzigd.
Leo Jegen, Manager Public Relations van Honda: “We zijn nog steeds overtuigd van de kwaliteiten van de CR-Z als funauto, maar we zouden graag zien dat de auto beter gaat verkopen. Daarom hebben we gekozen voor een prijsverlaging. Een paar honderd euro zet in onze ogen geen zoden aan de dijk, dus we willen kijken hoe de consument reageert op een prijs die vierduizend euro lager ligt. We weten nog niet of deze prijsverlaging definitief is of dat het slechts een tijdelijke maatregel is.”
Honda bouwt de CR-Z in thuisland Japan en hierdoor heeft het merk last van de hoge wisselkoers van de yen. Daardoor was de prijs in de eerste instantie hoger. Plannen om de productie te verplaatsen naar bijvoorbeeld het Engelse Swindon zijn er vooralsnog niet. 

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AutoWeek Triotest

Honda CR-Z – Hyundai Veloster – Kia Pro-Cee’d 1.6
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep