Autonieuws  |  Kijk nou, een nieuwe Saab 9-3

Saab 9-3 Mule
14 maart 2011  |  11:10  |  Tekst:

Op het eerste gezicht lijkt dit een gewone Saab 9-3, maar wie goed kijkt ziet dat ‘ie niet helemaal doorsnee is. Dat komt omdat dit een zogenaamde mule is, een nieuwe generatie 9-3 in een oud jasje zogezegd.

Met een leeftijd van bijna negen jaar mag je de huidige Saab 9-3 gerust stokoud noemen. Dat is in de verkoopcijfers ook wel terug te zien, dus het is hoog tijd voor een wisseling van de wacht. Saab is al een tijdje bezig met een nieuwe generatie en wat we hier op de foto’s zien is de vrucht van hun werkzaamheden. Onder de carrosserie van deze oude 9-3 gaat namelijk al de techniek schuil van het nieuwe model. Het meest opvallende is de veel grotere spoorbreedte aan de voorzijde. De rest blijft nog even gissen, Saab wist de boel goed te camoufleren voor onze spionagefotograaf.
Naar verwachting kunnen we dit jaar nog een concept versie verwachten van Saabs nieuwe troef in de middenklasse. Als het Zweedse bedrijf financieel gezond blijft moeten we dan volgend jaar al kennis gaan maken met de eerste echt nieuwe Saab onder Mullers bewind. Het bedrijf heeft grote plannen voor de nieuwe 9-3, naast een gewone versie staan er ook een hybride en een volledig elektrische uitvoering op de planning. Dat is voorlopig echter nog toekomstmuziek.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AutoWeek Dubbeltest

Seat Exeo ST 1.8 TSI - Saab 9-3 Sport Estate 1.8t
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep