AutoWeek
   rss
   mobiel
   iphone
   igoogle
   chrome
 
MyAutoWeek
 
 

Autonieuws  |  Mercedes brengt extra zuinige C-klasse

Mercedes C 200 CDI FE
15 januari 2008  |  Tekst: Alexander Inia
De milieuvriendelijke modellen met de namen ‘Bluemotion’, ‘Econetic’ en ‘Eco2’ zijn inmiddels al bekende termen in autoland. Ook Mercedes-Benz komt nu met een extra zuinige diesel: de C 200 CDI FE.
De letters FE staan –heel verrassend- voor ‘Fuel Efficient’. De auto heeft ten opzichte van de gewone C 200 CDI aerodynamische verfijningen, banden met een lagere rolweerstand en een 15 millimeter verlaagde carrosserie. Ook heeft het merk de motor aangepast. Hierdoor daalt het gemiddeld verbruik naar 5,1 liter per 100 kilometer, bij een CO2-uitstoot van 135 gram per kilometer. Op het gebied van prestaties hoeft de koper geen concessies te doen: het vermogen bedraagt net als in de gewone 200 CDI 136 pk en het maximum koppel bedraagt 270 Nm.
De Mercedes C 220 CDI beleeft zijn debuut op de Autosalon van Brussel, waar vandaag de persdag is. De levering van de zuinige C-klasse start deze zomer, maar de prijs van de auto is nog niet bekend.

De nieuwe MINI Countryman: fun zonder grenzen (Advertorial)

Maak kans op een meet and greet met de nieuwe MINI Countryman tijdens de wereldpremière in Genève!   Lees verder
 
 
Sluiten
Spelregels voor reageren

Deze functie is bedoeld voor (opbouwend) commentaar, aanvullingen of eigen ervaringen met het onderwerp. Dit is zeker geen forum! Niet toegestaan zijn:
• Grof taalgebruik, schelden, beledigen en/of op de man spelen.
• Misleiding, oplichting of zich voordoen als iemand anders.
• Algemene en/of irrelevante commentaren.
 
 

Foto's en video's bij dit artikel

Mercedes C 200 CDI FE Mercedes C 200 CDI FE
 
© 2010 Sanoma Men's Magazines B.V.
Adverteren - Contact en colofon - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - AutoWeek.nl is onderdeel van de Sanoma Uitgevers groep - Sitemap
logo Sanoma Men's Magazines