AutoWeek
   rss
   mobiel
   iphone
   igoogle
 
MyAutoWeek
 
 

Autonieuws  |  Lancianieuwtjes in Frankfurt

Lancia Ypsilon Momo Sport
4 september 2007  |  Tekst: Stéphan Vermeulen
Het belangrijkste nieuws op de Lancia-stand is natuurlijk de vernieuwde Musa die we u vorige week al lieten zien. Maar er zijn meer nieuwtjes bij het Italiaanse merk, zoals de Phedra met een nieuwe 2.2 Multijet diesel en wat pittige versies van de Ypsilon.
Lancia presenteert de Phedra met een 2.2 Multijet, een 170 pk sterke diesel met twee turbo’s. Dit is natuurlijk een diesel van PSA, die door Citroën en Peugeot in respectievelijk de C8 en de 807 aangeboden wordt. Dat zijn immers beide zustermodellen van de Italiaanse chique zevenzitter. De twinturbodiesel laat de Phedra in 10,8 seconden van 0 naar 100 sprinten, de topsnelheid bedraagt 200 km/h, terwijl het verbruik volgens Lancia gelijk is aan dat van de 136 pk sterke 2.0 JTD. Die neemt gemiddeld 6,9 liter per 100 kilometer tot zich.
De Ypsilon Sport MomoDesign staat eveneens op de IAA. Lancia stelt hem voor als 1.4 16V met 95 pk en als 1.3 Multijet met 105 pk. Zo krachtig hebben we de 1.3 diesel van de Fiat Auto Groep nog niet eerder gezien.

De nieuwe MINI Countryman: fun zonder grenzen (Advertorial)

Maak kans op een meet and greet met de nieuwe MINI Countryman tijdens de wereldpremière in Genève!   Lees verder
 
 
Sluiten
Spelregels voor reageren

Deze functie is bedoeld voor (opbouwend) commentaar, aanvullingen of eigen ervaringen met het onderwerp. Dit is zeker geen forum! Niet toegestaan zijn:
• Grof taalgebruik, schelden, beledigen en/of op de man spelen.
• Misleiding, oplichting of zich voordoen als iemand anders.
• Algemene en/of irrelevante commentaren.
 
 

Foto's en video's bij dit artikel

Lancia Ypsilon Momo Sport Lancia Phedra
 
© 2010 Sanoma Men's Magazines B.V.
Adverteren - Contact en colofon - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - AutoWeek.nl is onderdeel van de Sanoma Uitgevers groep - Sitemap
logo Sanoma Men's Magazines