AutoWeek
   rss
   mobiel
   iphone
   igoogle
   chrome
 
MyAutoWeek
 
 

Autonieuws  |  Suzuki SX4: nog een keer verschillen zoeken

Suzuki SX4
31 december 2008  |  Tekst: Nic de Boer
Eerder toonden we al de Fiat Sedici. Nu is het de beurt aan zijn tweelingbroer Suzuki SX4.
De gefacelifte Fiat Sedici plukten we eerder deze week van een Sedici-forum. Nu is het de beurt aan de gewijzigde Suzuki SX4; die op dat zelfde forum te vinden is. Het is wel een beetje verschillen zoeken bij de in Hongarije gebouwde Japanner. Er is een nieuwe bumper en grille en als je er een foto van de oude naastlegt, zie je dat de behuizing van de mistlampen is gewijzigd. Op de achterbumper zit een prominete aluminium plaat om het SUV-gevoel te versterken.
In het interieur krijgt de SX4 de zelfde wijzingen als zijn Italiaanse familielid. Ook met de presentatie volgt hij de voetsporen van de Fiat: beide modellen worden in maart op de Autosalon van Genève gepresenteerd.

De nieuwe MINI Countryman: fun zonder grenzen (Advertorial)

Maak kans op een meet and greet met de nieuwe MINI Countryman tijdens de wereldpremière in Genève!   Lees verder
 
 
Sluiten
Spelregels voor reageren

Deze functie is bedoeld voor (opbouwend) commentaar, aanvullingen of eigen ervaringen met het onderwerp. Dit is zeker geen forum! Niet toegestaan zijn:
• Grof taalgebruik, schelden, beledigen en/of op de man spelen.
• Misleiding, oplichting of zich voordoen als iemand anders.
• Algemene en/of irrelevante commentaren.
 
 

Foto's en video's bij dit artikel

Suzuki SX4 Suzuki SX4
 
© 2010 Sanoma Men's Magazines B.V.
Adverteren - Contact en colofon - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - AutoWeek.nl is onderdeel van de Sanoma Uitgevers groep - Sitemap
logo Sanoma Men's Magazines