AutoWeek
   rss
   mobiel
   iphone
   igoogle
   chrome
 
MyAutoWeek
 
 

Autonieuws  |  Speciale versie Toyota RAV4

Toyota RAV4
17 september 2004  |  Tekst: Nic de Boer

Toyota brengt de RAV4 Special Edition op de markt. Dit speciale model is de meest luxueuze RAV4 die er in het progamma is.

 

De Toyota RAV4 Special Edition is gebaseerd op de 5-deurs 2,0-liter VVT-i Linea Sol. De 2,0-liter levert 150 pk.  De Special Edition krijgt het luxury pakket. Dat omvat ondermeer lederen bekleding en stoelverwarming aan de voorzijde. Ook zijn er parkeersensoren in de achterbumper. Vanaf de B-stijl is heeft deze RAV4 daarnaast donker glas.
Tot de standaarduitrusting van de RAV4 Special Edition behoren verder ondermeer: Vehicle Stability Control (VSC), automatische airco en cruise control. Tot op de opties behoren een dvd-navigatiesysteem en een automatische transmissie. De Special Edition is er alleen in zilvergrijs. De auto is vanaf heden leverbaar voor een prijs vanaf 37.440 euro.

 

Nieuwe RAV4 in 2005

Naar verluidt staat voor het voorjaar van 2005 een geheel nieuwe RAV4 op de kalender. De auto zou een maatje gaan groeien en bovendien op termijn worden voorzien van een 3,0-liter V6 motor van 220 pk. Die krachtbron komt pas een jaar nadat de nieuwe RAV4 op de markt is.

De nieuwe MINI Countryman: fun zonder grenzen (Advertorial)

Maak kans op een meet and greet met de nieuwe MINI Countryman tijdens de wereldpremière in Genève!   Lees verder
 
 
Sluiten
Spelregels voor reageren

Deze functie is bedoeld voor (opbouwend) commentaar, aanvullingen of eigen ervaringen met het onderwerp. Dit is zeker geen forum! Niet toegestaan zijn:
• Grof taalgebruik, schelden, beledigen en/of op de man spelen.
• Misleiding, oplichting of zich voordoen als iemand anders.
• Algemene en/of irrelevante commentaren.
 
 

Foto's en video's bij dit artikel

Toyota RAV4
 
© 2010 Sanoma Men's Magazines B.V.
Adverteren - Contact en colofon - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - AutoWeek.nl is onderdeel van de Sanoma Uitgevers groep - Sitemap
logo Sanoma Men's Magazines