AutoWeek
   rss
   mobiel
   iphone
   igoogle
   chrome
 
MyAutoWeek
 
 

Autonieuws  |  Bijna officieel: Rolls-Royce cabrio

Rolls-Royce Corniche
27 december 2006  |  Tekst: Nic de Boer
Rolls-Royce trapt 2007 af met de komst van een cabriolet. Nog even geduld dus voor de officiële gegevens. We kunnen al wel de eerste foto’s laten zien, want die zijn inmiddels op het internet beland.
 
De lijnen van de nieuwe cabriolet van Rolls-Royce zijn geen verrassing. Die hebben we al gezien op de 100EX concept car uit 2004. Opmerkelijk is wel dat de bijzonder gevormde koplampen het hebben gered tot het productiestadium en zijn voorzien van LED-techniek. Ook de teakhouten afdekplaat voor het dak keert terug op de productie-Corniche. Die naam komt overigens nog nergens officieel terug, maar het moet gek lopen als Goodwood niet voor die illustere typeaanduiding kiest.
Verder zal het geen verrassing zijn dat de cabrio wordt voorzien van de zelfde 6,75 liter V12 als zijn broeders.
 

De nieuwe MINI Countryman: fun zonder grenzen (Advertorial)

Maak kans op een meet and greet met de nieuwe MINI Countryman tijdens de wereldpremière in Genève!   Lees verder
 
 
Sluiten
Spelregels voor reageren

Deze functie is bedoeld voor (opbouwend) commentaar, aanvullingen of eigen ervaringen met het onderwerp. Dit is zeker geen forum! Niet toegestaan zijn:
• Grof taalgebruik, schelden, beledigen en/of op de man spelen.
• Misleiding, oplichting of zich voordoen als iemand anders.
• Algemene en/of irrelevante commentaren.
 
 

Foto's en video's bij dit artikel

Rolls-Royce Corniche Rolls-Royce Corniche Rolls-Royce Corniche
Rolls-Royce Corniche Rolls-Royce Corniche Rolls-Royce Corniche
 
© 2010 Sanoma Men's Magazines B.V.
Adverteren - Contact en colofon - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - AutoWeek.nl is onderdeel van de Sanoma Uitgevers groep - Sitemap
logo Sanoma Men's Magazines