 | |  Bugatti Veyron Pur Sang (p.1) & (Bleu) Centenaire (p.2)
 | Aap + gouden ring = ...
|
 | Op een foute manier wel cool maar ik vind m in het blauw/zwart mooier! Heeft deze ook extra pk's?
|
 | haha idd, dickey. Blijft een lelijk hok dat niet alleen zwaar is maar ook veelste zwaar oogt
1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 11-09-2007 20:25 door MCW.
|
 | alhoewel het een beetje fout is: toch gaaf. En als je z'on auto hebt, dan is bescheidenheid natuurlijk bijzaak.
|
 | Zou die er nu ook lichter op worden en dus nóg sneller?
|
 | Heerlijk fout, deze auto mag zo fout zijn al je maar kan bedenken hij blijft gaaf. Maar daarbij ook oerlelijk, maar dat geeft niet. Deze auto mag namelijk lelijk zijn 
|
 | "These combined efforts capped the Veyron 16.4’s weight at a compact 1,888 kg. Add the car’s high-powered performance and unmatched speed, and you have a uniquely fast and nimble super sports car."
Hoewel niet de lichtste supersport is het ook weer gaan zwaargewicht als je naar het vermogen kijkt. Een S8 doet meer op de weegschaal
|
 | Krassen!!!! Leuk idee, en geeft de auto een grappige uitstraling 
greetz R.L.
|
 | Ik vind hem in kleur mooier, maar dit is wel leuk voor erbij .
|
 | Quote
Krassen!!!!
Poetsen,...
Prachtige auto, foute kleurcombinatie 
|
 | Ik vind hem toch wel mooi om te zien hoor Van bovenaf vind ik hem ook erg bruut met dat carbon.
|
 | goor ranzig maar daarom nog gaver zouden dat ook de auto's zijn die fifth gear niet in het filmpje mochten laten zien?
|
 | Dat zou inderdaad heel goed kunnen... Maar een beetje op 't laatst zag je alsnog die Veyron onder het doek staan, maar de Veyron's daarnaast zag je nog steeds niet.
|
 | Klikken voor wallpapers

|
 | De velgen zijn er wel mooier op geworden. Gelukkig maar.
|
 | Zou deze hier ook last van hebben?

|
 | wat is dat..? oververhitting..? lekkage..? roest..?
|
 | Lijkt op roest, maar kan me het niet voorstellen.
|
 | Ik vind die wallpapers niet echt mooi, die Veyron ziet er te nep uit.
|
 | die vleugel staat omhoog omdat je het dan goed kan zien
|
 | Lelijke auto.
|
 | Super ge!l
|
 | Quote
die vleugel staat omhoog omdat je het dan goed kan zien
Je meent het?
|
 | Maar ehh.. betekenen die blanke plaatwerkdelen ook dat ze niet van koolstofvezel zijn maar van aluminium? Zo'n dure auto en dan nog goedkoop aluminium verwerken? Schandalig gewoon. Er zijn auto's voor de helft van het geld die sneller zijn, mooier en helemaal van koolstofvezel.
|
 | Carbon is inmiddels veel te sjonnie en kan mi alleen nog als stickervelletje op een civicje en golfje 
|
 | Anton! Schreef: ------------------------------------------------------- > die vleugel staat omhoog omdat je het dan goed kan > zien > > Je meent het?
Inderdaad, je meent het?!
Volgens mij kan je die namelijk niet zo maar omhoog zetten. Daar moet je snelheid voor hebben, toch?!
Dus, vandaar: Fout in de hydraulica en hij staat nog zo.. is mogelijk toch?!
|
 | Quote
Carbon is inmiddels veel te sjonnie en kan mi alleen nog als stickervelletje op een civicje en golfje
Ik weet niet of dat een reactie op mij is, maar het gaat mij in eerste instantie niet om hoe het uitziet, maar om de eigenschappen van het materiaal. Koolstofvezel is lichter, sterker en stijver dan alu.
|
 | Nee, was niet een reactie op jouw post  Maar het ziet er gewoon niet uit. Verf het in een kleurtje oid, carbon is nu net zoiets als lexus achterlichten 2jr geleden.
|
 | Zo zie je maar dat goede smaak niet te koop is.
|
 | Dat "roest" zit denk ik op het hitteschild van de uitlaat.
|
 | Quote
Volgens mij kan je die namelijk niet zo maar omhoog zetten. Daar moet je snelheid voor hebben, toch?!
Volgens mij is dat gewoon te doen met een knop hoor.
|
 | Anton! Schreef: ------------------------------------------------------- > Volgens mij kan je die namelijk niet zo maar > omhoog zetten. Daar moet je snelheid voor hebben, > toch?! > > Volgens mij is dat gewoon te doen met een knop > hoor.
één stand wel ja, maar die tweede twijfel ik over.. Ik dacht dat ik dat eens gehoord/gelezen had....
|
 | Nee. daarvoor moet je stoppen en met de contactsleutel in de dorpel de spoiler activeren.
Anders kun je niet harder dan 370km/h rijden......
1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 12-09-2007 20:08 door Dutchie '78.
|
 | Tsja, lelijk is ie inderdaad en deze actie maakt het nog erger! Ik dacht trouwens dat ie groter zou zijn, ik stond ernaast op de RAI en toen maakte ie een stuk minder indruk dan op de foto's en bewegende beelden op TV...

|
 | Ik heb geen mening over de "Pur Sang". De materialen zijn zo mooi dat een laagje verf erover zonde is. Zie de reflecties van het licht en de achtergrond: prachtig! Maar of de auto er mooi van wordt...
|
 | goed verwoord, gt! Kun je je de Audi Avus concept car herinneren? had ik ook zo'n gevoel bij...

|
 | Zo, 100 kg lichter... Mag je nu dan eindelijk met zo'n ding rijden zonder vrachtwagenrijbewijs?
|
 | Verdomme..... zijn allemaal al verkocht...
Had net een persoonlijke lening afgesloten voor 1 miljoen.
Af te betalen over 2000 termijnen.
|
 | Ach die Bugatti. Als je snel wilt (accelereren), koop een R1/Fireblade/Hayabusa o.i.d. Of ga in deze. [nl.wikipedia.org] En vraag Centurion hoe het was. Hij is er in geweest.
1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 13-09-2007 11:45 door Weide1.
|
 | Net als Lamborghini greep Bugatti de persdag van de IAA aan om een gelimiteerde editie te presenteren. Bij het Franse merk ging het op een zeer speciale Veyron.
De auto heeft de toevoeging ‘Pur Sang’ meegekregen, wat verwijst naar het materiaalgebruik: aan de buitenkant is de auto niet van lak voorzien. In plaats daarvan is het exterieur uitgevoerd in een ‘two-tone’ combinatie van gepolijst aluminium en koolstofvezel. Aan de techniek van de auto wijzigt Bugatti niets, maar daar is ook niet zoveel reden toe met een W16 met 1001 pk achterin. Door het gewijzigde materiaalgebruik daalt het leeggewicht met 100 kilogram. Bugatti maakt maar vijf exemplaren van deze speciale Veyron. Daarmee is-ie nog exclusiever dan de Lamborghini Reventón, waarvan de Italianen twintig exemplaren maken. Wie interesse heeft, vist achter het net: alle Pur Sangs zijn al verkocht.
Bron: autoweek.nl
Scheelt toch best.. 100kg 
Smith
|
 | is hij ook sneller??? die 100KG scheelt toch wel denk ik???
|
 | dat moet wel.. wat weegt dat ding normaal..? 2 ton ofzo..? als daar 5% van afgaat.. dat móet schelen!
|
 | ja dat dacht ik ook al.... maar het is dan alleen de 0/100 enz he de top is ook nu al electonisch begrenst omdat anders de banden een gevaarvormde
|
 | en dat gaat al zo langzaam bij de Bugatti
|
 | |  |