Forummers van het eerste uur
 | Hoe kan ik dan nummer 640 zijn?
|
 | Grappig, ik ben niet van het eerste uur, maar wel vandaag precies 3 jaar lid. Zie ik net heel toevallig. 
|
 | Hoe kun je zien welk inschrijfnummer je hebt??
|
 | Quote Def
Hoe kun je zien welk inschrijfnummer je hebt??
In de url van je profiel
http:// www.autoweek.nl/forum/profile.php?3,14983
|
 | Ik ben forumlid nummer 2400. Aangemeld sinds 13-9-2001.
|
 | Ehhhhh 37781 toch?
|
 | Vreemd. Vanochtend gaf de URL nog 2400 aan.
|
 | Grrrrrr. Waarom ben ik "maar" nummer 2...
|
 | 4108689
dat zijn er 4 miljoen!
|
 | Ik ben hier actief sinds 15-11-2003, maar post nu wel minder dan in het begin,maar ik kijk wel regelmatig op het forum.
|
 | Quote ---GT---
Quote Fiat Rider
Daarvoor hadden we ook al kontakt met elkaar GT, of zit ik nu helemaal er naast?? 
Mijn geheugen is als... zo'n ding met gaatjes... Hoe heet het ook alweer? O ja, Vergiet. 
Kan je dan sterk aanraden om hier even naar toe te bellen (kan zijn dat je 't antwoordapparaat krijgt)
|
 | Net als Charger ben ik actief vanaf november 2003.
|
 | -
2 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 26-05-2011 10:30 door Skeep ©.
|
 | 2 april 2002 inschrijfnummertjes zijn weer weg?
1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 23-03-2011 12:26 door bahnen.
|
 | 9,5 post per dag. 
|
 | Dat zeg ik
|
 | 27 februari 2003 => 839 posts
Meer lezer dan schrijver dus.....
|
 | 18 oktober 2005 met 7027 posts. Eerste 2 a 3 jaar bijna niet actief geweest trouwens
|
 | Mn bitchfights met mcw begonnen ergens in 2000 toen mcw me er fijntjes op wees (op een manier zoals alleen hij dat kan) dat een topic wat ik had geopend al bestond. Mijn god, wat mis ik die gozer 
|
 | Ik mis MCW ook, met zijn kenmerkende woordkeuze 'netals'.
|
 | Soms is ie een tijdje terug onder een andere naam.
|
 | Quote Luap
Ik mis MCW ook, met zijn kenmerkende woordkeuze 'netals'.
oh lol, ik was sarcastisch, voor zover je dat niet door had. Het opmerkelijke [nu mcw hier (ogenschijnlijk) niet meer actief is] is dat ik als ik op het autoweek.nl forum zit en ik wat topics doorlees zo nu en dan plots de gewaarwording heb dat zo zonder de bitcherige en dominantie reacties van mcw dit best een relaxed forum is geworden. En dat stemt me forum-technisch gelukkig. 
|
 | Tja, sinds 5 juni 2002 doe ik al mee zie ik. Tijd gaat snel
|
 | Heb een paar keer ruzie gehad met mijn account. 11 sept. 2001 heb ik volgens mij mijn 2e profiel aangemaakt (RJ . Daarvoor heb ik nog een paar maanden onder de nick figuur gezeten.
|
 | Wie is MCW nu dan?
|
 | zo zonder de bitcherige en dominantie reacties van mcw dit best een relaxed forum is geworden.
Met toch minder nieuwswaarde dan voorheen.
|
 | Quote 500 E
zo zonder de bitcherige en dominantie reacties van mcw dit best een relaxed forum is geworden.
Met toch minder nieuwswaarde dan voorheen.
Vooral wat Mazda betreft! 
|
 | Quote 500 E
zo zonder de bitcherige en dominantie reacties van mcw dit best een relaxed forum is geworden.
Met toch minder nieuwswaarde dan voorheen.
Misschien wel. Zoals cardozoooit eens postte, zou mcw het gelijk van een ander in voorkomende situaties erkennen dan zou hij een waanzinnige aanwinst zijn voor een forum.
@D_C, ik heb inderdaad ook zo mn kwaliteiten, maar daar werk ik aan 
|
 | Quote ZEN van passchier! Weet niet meer hoe hij in 2003 heette
Toen heette hij haaahaaha.
|
 | Ja, die Cardozo was een visionair.
|
 | Quote Phaeton W12
Quote ZEN van passchier! Weet niet meer hoe hij in 2003 heette
Toen heette hij haaahaaha.
Klopt! 
|
 | @Rob, ben jij niet die vriendelijke jongeman uit Lelystad? heb ooit heel even met je gesproken op de Apeldoorn-meeting.. tijdje onder de radar gevlogen toch?
ben hier al sinds 20-11-2003. Eerst een tijdje als Keespietjorisencorneel, daarna als KeesPierTjorisEnCorneel,. (de juiste benamingen.. de mannen met baarden..), daarna als hotdog en nu al jaaaren als Hotdog (met hoofdletter H) Ik hield altijd de Stamgasten en Techniek/Onderhoud in de gaten, tot ik na 2 jaar ontdekte dat je ook Recente Berichten kon aanklikken. Er ging een wereld voor me open 
Anton doet nu voornamelijk iets met rijtesten.nl, dat zie ik via via nog wel eens op facebook.
|
 |
Geregistreerd sinds: 17 januari 2008
Forumlid: Ja
Alias: Rickenbacker4003
Beroep/studie: MBO Fotografie
Hobbies: Formule 1, fietsen, fotografie
Aantal forumposts: 6533
Eerste uur absoluut niet, we aanwezig. Of mijn posts nou zo interessant zijn is dan weer een tweede.  Waar zijn Wibi, Chimaera en dergelijke gebleven?
|
 | Quote JP2010
Misschien wel. Zoals cardozo ooit eens postte, zou mcw het gelijk van een ander in voorkomende situaties erkennen dan zou hij een waanzinnige aanwinst zijn voor een forum.
Gelijk moet je verdienen en niet opeisen. 
Het 'Renault-fanclubje' heeft er nogal een handje van om posts die niet 100% juridisch correct zijn dichtgetimmerd onderuit te halen op het ene detail dat niet juridisch correct is (oa. het ontbreken van 'ik vind'). Ik wil niet de hele discussie opnieuw oprakelen, maar onthoud dat het forum een vorm van plezier is en geen verplichting. Met een grapje los je meer op dan met een persoonlijke aanval. Niemand is beter of slechter dan de rest.
Ik kom graag met een afwijkende mening, om niet hetzelfde te zeggen als 'de meute'. Jij wilt dáár nog weer van afwijken. Dan komt er een soort wedstrijd-element: jij vindt mooi wat iedereen lelijk vindt en je vindt lelijk wat iedereen mooi vindt. Dat riekt naar teveel willen afwijken van de standaard-mening (niet altijd: over de vormgeving van Audi vs. BMW zijn we het eens). Prima, als je een anders mening ook respecteert, ook als het als een 'feit' wordt gebracht.
1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 02-07-2011 01:21 door ---GT---.
|
 | Mmm, alweer aanwezig sinds: 25-02-2005
Op het begin volop in het off-topic: wat een ontzettend gezellige boel was dat toen! Mr.BenzPA en E55AMG, (meende ik), Bob....tsjonge. Was wat! Op het begin was ik bekend als 'Volta' later de naam aangepast.
Wat is er eigenlijk met Centurion gebeurd?
|
 | @Gerwin:
En we missen je nog steeds.
|
 | Vanaf deel 1.
|
 | Overigens, lid vanaf 30-03-2003.
Datum is puur toeval, maar wel makkelijk te onthouden.
|
 | Ik had ook al zo'n vermoeden... maar was toen zo'n grote club die (zo af en toe) binnen kwam vallen! 
|
 | Quote Gerwin:
Mmm, alweer aanwezig sinds: 25-02-2005
Op het begin volop in het off-topic: wat een ontzettend gezellige boel was dat toen! Mr.BenzPA en E55AMG, (meende ik), Bob....tsjonge. Was wat! Op het begin was ik bekend als 'Volta' later de naam aangepast.
Wat is er eigenlijk met Centurion gebeurd?
Wat een bazennaam. 
|
 | Lid vanaf 10 februari 2004.... Loop weer wat jaartjes mee, gaat dat toch snel... Aantal forumposts: 5974
|
 | Op forum sinds 11-04-2001 Aantal posts : 22.315
Ben wat meer een lezer denk ik 
|
 | Quote Hotdog
Anton doet nu voornamelijk iets met rijtesten.nl AutoGetest.nl, dat zie ik via via nog wel eens op facebook.

|
 | Quote Rickenbacker4003
Geregistreerd sinds: 17 januari 2008
Forumlid: Ja
Alias: Rickenbacker4003
Beroep/studie: MBO Fotografie
Hobbies: Formule 1, fietsen, fotografie
Aantal forumposts: 6533
Eerste uur absoluut niet, we aanwezig. Of mijn posts nou zo interessant zijn is dan weer een tweede.  Waar zijn Wibi, Chimaera en dergelijke gebleven?
Tjezus...dat vind ik aardig...
|
|