Vandaag in ontvangst genomen: de MB 250 TD uit '95. De eerste indruk: heerlijke wagen, een brok degelijkheid, en met 420.000 op de teller begint ie er zin in te krijgen. Alles werkt. Wel gek dat er een lampje brandt dat er een lamp niet werkt, maar ze doen het allemaal. Ik maak me geen zorgen. De rit van Urk naar Amsterdam was een fijne echte kennismaking, en de reactie van de kinderen op het bankje achterin (het is een 7-zitter) was onbetaalbaar. Ik kom later terug met nadere bevindingen.
Zo, de eerste 2000 km zitten erop (422.428 km)
De Benz doet wat hij moet doen: kilometers maken. Wel even de olie laten verversen, en een algemene check uit laten voeren. Geen bijzonderheden. Hij rijdt heerlijk steady, geen onvertogen woord uit het vooronder. En erg veel dorst heeft ie niet: 1 op 14,9 is erg netjes wat mij betreft. So far, so good!
Wat mij aan het interieur opvalt, is het ontbreken van een handschoenenkastje. Het bakje op de middenconsole is aardig, maar wel heel mager als bergruimte. De extra achterbank (7-persoonsuitvoering) werkt geweldig. In een wip uitgeklapt, en kinderen (inclusief vriendjes en vriendinnetjes) willen altijd daar zitten.
De eerste dingetjes (426.630 km)
De eerste dingetjes zijn klein: op 424.000 een dichtring bij het inlaatspruitstuk lek, dus diesel lekkage. Snel en goed(koop) opgelost door mijn garaga in Volendam (Jonk en Sier).
En op 426.000 stond ik stikl met een kapotte terugslagklep. Of dat nou kwam door leegrijden (heb geen lampje gezien, maar tank was wel op weg richting nul) of iets anders weet ik niet. Veel gehad aan de volhardende wegenwachter, en daarna het euvel definitief verholpen door de garage, voor vier tientjes (!)
Hij rijdt nog steeds geweldig. Met afstand de fijnste wagen die ik ooit had (en dat waren er nogal wat). Benz is Boss,
De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. Sanoma Media Netherlands B.V. (“Sanoma”) kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor de inhoud of eventuele gevolgen ervan. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen. Het is niet toegestaan zonder toestemming van Sanoma de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.
Gebruikers geven Sanoma een wereldwijde, niet-exclusieve, royaltyvrije, overdraagbare licentie (met het recht tot sublicentie) voor het commercieel gebruik, de verveelvoudiging, de verspreiding, het maken van afgeleide werken, het tonen en uitvoeren van de gebruikersbijdragen in verband met de verlening van de diensten en anderszins in verband met het aanbieden van de website www.autoweek.nl en aanverwante activiteiten van Sanoma, waaronder publicatie in print en het promoten en verder verspreiden van de website (en daarvan afgeleide werken waaronder in print), in welke media-formats en via welke mediakanalen dan ook.
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid.
Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen krijgt een review een waardering in het overzicht.
Gedragsregels AutoWeek.nl:
Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins
kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier
lastig vallen.
Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan.
Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke
toestemming van die persoon is niet toegestaan.
Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder
toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing,
verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.