Autoreviews  |  Volkswagen Passat Variant 1.6 TDI 105pk BlueM. T. Executive L (2012)

Volkswagen Passat Variant 1.6 TDI 105pk BlueM. T. Executive L
Impressiefoto - de beschreven auto kan er anders uitzien
Uitvoering5-deurs
Versnellingen6, handgeschakeld
Bouwjaar2012
Jaar van aanschaf2012
Km-stand bij aanschaf0 km
Km-stand laatst5.800 km
Eerste review-invoer21-09-2012
Laatst gewijzigd22-09-2012
 
Comfortster vol ster vol ster vol ster vol ster vol
Prestatiesster vol ster vol ster vol ster leeg ster leeg
Betrouwbaarheidster vol ster vol ster vol ster vol ster leeg
Kostenster vol ster vol ster vol ster leeg ster leeg
Overall waarderingster vol ster vol ster vol ster vol ster leeg
Zou u weer een auto van dit merk willen kopen: misschien
Auteur
Vorige autoBMW 318d Corporate Lease (2009)
(Gemiddelde lezerswaardering 55%)

Ratio of emotie........ (5.800 km)

Na het aflopen van het leasecontract van de BMW mocht er weer een nieuwe auto worden besteld.

De gezinssamenstelling (2 mannetjes van 4 en 8) ging deze keer een belangrijke factor spelen in de keuze van de nieuwe auto.

Uitgekomen op een shortlist van de volgende opties:
- BMW 318d nieuwe type
- Audi A4 sedan
- Volkswagen Passat

De BMW is wederom mooi, echter niet praktisch. Geen neerklapbare achterbank standaard, relatief weinig kofferruimte en prijzig.

Audi is mooi, maar levert minder ruimte, minder luxe voor een hogere prijs.

VW, ruimte, luxe en bovenal heel veel comfort tegen een door de VW actie met 20 procent zeer scherpe prijs.

Het is dus de Passat geworden. Na ruim 5000 kilometers kan ik concluderen dat deze rationele keuze zeer goed is uitgevallen. De auto rijdt van alle auto's die ik tot dusver heb mogen rijden verreweg het meest comfortabel. Tuurlijk is het geen strepentrekker en vooraan in de linkerbaan gaan staan is meestal niet handig. Maar eenmaal op koerssnelheid rijdt hij werkelijk subliem tussen de 130 en 160. Zeer weinig toeren en toch wel voldoende koppel om bij de les te blijven.

Ik kan niet anders concluderen dat ik aangenaam verrast ben.

De auto is overigens een comfortlijn, aangevuld met executive pakket, chromen lijsten en verduisterde ramen achter. Kleur island grey, die het goed doet in combi met het chroom.

Wordt vervolgd!
De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. Sanoma Media Netherlands B.V. (“Sanoma”) kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor de inhoud of eventuele gevolgen ervan. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.
Het is niet toegestaan zonder toestemming van Sanoma de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.
 
Gebruikers geven Sanoma een wereldwijde, niet-exclusieve, royaltyvrije, overdraagbare licentie (met het recht tot sublicentie) voor het commercieel gebruik, de verveelvoudiging, de verspreiding, het maken van afgeleide werken, het tonen en uitvoeren van de gebruikersbijdragen in verband met de verlening van de diensten en anderszins in verband met het aanbieden van de website www.autoweek.nl en aanverwante activiteiten van Sanoma, waaronder publicatie in print en het promoten en verder verspreiden van de website (en daarvan afgeleide werken waaronder in print), in welke media-formats en via welke mediakanalen dan ook.
 
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

AutoWeek Autoverzekering

bij total loss: autowaarde garantie +10%

Logo AutoWeek Verzekeringen





ActieAuto

Spectaculaire voorraad acties bij Ames! 100 Volkswagen op voorraad, zoals de up!, Polo, Golf en Jetta, ...

Verkoop je auto

Binnen 2 minuten je auto te koop zetten?

Verkoop je auto al vanaf € 7,75 én adverteer op AutoWeek en Auto Trader.
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep