Autoreviews  |  Skoda Superb Combi 1.6 TDI Greenline Comfort Bus. (2011)

Skoda Superb Combi 1.6 TDI Greenline Comfort Bus.
Impressiefoto - de beschreven auto kan er anders uitzien
Uitvoering5-deurs
Versnellingen5, handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2011
Km-stand bij aanschaf12 km
Km-stand laatst63.000 km
Eerste review-invoer28-01-2012
Laatst gewijzigd07-10-2012
 
Comfortster vol ster vol ster vol ster leeg ster leeg
Prestatiesster vol ster vol ster vol ster leeg ster leeg
Betrouwbaarheidster vol ster vol ster vol ster vol ster leeg
Kostenster vol ster vol ster vol ster vol ster leeg
Overall waarderingster vol ster vol ster vol ster half ster leeg
Zou u weer een auto van dit merk willen kopen: ja
Auteur
Vorige autoVW Touran 1.9 Tdi 105 pk
(Gemiddelde lezerswaardering 25%)

Eerste ronde (29.600 km)

April 2011 was het weer tijd voor een nieuwe leaseauto. Ondanks dat mijn vorige auto gedurende de looptijd redelijk wat problemen kende heb ik toch weer gekozen voor een "volkswagenproduct". Heb overigens ook gekeken naar de 20% varianten van de Mondeo en de 508. Beide modellen konden echter niet tippen aan ruimte die geboden wordt in de SuperB Combi.

De SuperB 1.6 Tdi besteld in de kleur "Platin Grey" met hulpveren op aanraden van een dealer en natuurlijk een trekhaak. Daarnaast een rubber mat voor in de kofferbak erbij genomen (niet off Skoda).
Nadat de auto begin juli afgeleverd was heb ik een nieuwe stalen velg met een gebruikte band gekocht welke dienst doet als reserveband. Tevens de originele krik gekocht bij de dealer.

De eerste km was de lage zitpositie behoorlijk wennen. Vooral de ondersteuning van mijn bovenbenen bleef onder de maat. Om deze reden heb ik mijn oude Scheel stoel weer van zolder gehaald en in de Skoda laten plaatsen. Dit geeft een forse verbetering van het zitcomfort.

Vakantie 2011
Voor het eerst met de caravan achter de Skoda naar Oostenrijk. De trekkracht van de auto is mij 100% mee gevallen. Mijn vorige auto, de Touran, had hetzelfde vermogen maar was geen 20% auto. De overbrengingen liggen iets anders denk ik.
Maar goed, de Skoda heeft het perfect gedaan met 4 volwassenen en een caravan van 1400 kg.

De SuperB is nu een half jaar oud en moet voor zijn eerste beurt. Tot op heden geen noemenswaardige problemen, alleen wil de bagageruimte afdekking niet soepel meer in rollen. Zal de spanning van de veer wel zijn.

Wat een superbak! (63.000 km)

Ik ben weer een half jaar verder en de teller staat op ca. 63000 km. Binnenkort gaat hij voor de 60000 km beurt weg. Ik heb nog steeds niets op de auto aan te merken behoudens het dekzeil boven de kofferruimte. Dit is nog steeds niet opgelost. Vorige keer heb ik een nieuw rolscherm gehad. Nu schiet hij willekeurig half open. Zover ik het kan zien is het niet het scherm zelf maar het kunststofdeel aan zijkant waar hij in loopt.
Verder heb ik mijn 20 jaar oude Scheelstoel laten vervangen voor een ASS stoel. Dit bleek geen overbodige luxe. Binnenkort dus de beurt en daarna gaan de winterbanden er weer onder. Is hij weer klaar voor de winter.
De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. Sanoma Media Netherlands B.V. (“Sanoma”) kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor de inhoud of eventuele gevolgen ervan. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.
Het is niet toegestaan zonder toestemming van Sanoma de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.
 
Gebruikers geven Sanoma een wereldwijde, niet-exclusieve, royaltyvrije, overdraagbare licentie (met het recht tot sublicentie) voor het commercieel gebruik, de verveelvoudiging, de verspreiding, het maken van afgeleide werken, het tonen en uitvoeren van de gebruikersbijdragen in verband met de verlening van de diensten en anderszins in verband met het aanbieden van de website www.autoweek.nl en aanverwante activiteiten van Sanoma, waaronder publicatie in print en het promoten en verder verspreiden van de website (en daarvan afgeleide werken waaronder in print), in welke media-formats en via welke mediakanalen dan ook.
 
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

AutoWeek Autoverzekering

bij total loss: autowaarde garantie +10%

Logo AutoWeek Verzekeringen





Andere autoreviews van dezelfde auteur

ActieAuto

Skoda viert feest   ŠKODA heeft veel te vieren in 2013. Er komen acht nieuwe of vernieuwde ...

Verkoop je auto

Binnen 2 minuten je auto te koop zetten?

Verkoop je auto al vanaf € 7,75 én adverteer op AutoWeek en Auto Trader.
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep