Review
Verbruik

Autoreviews  |  Opel Corsa 1.3 CDTI ecoFLEX Cosmo (2011)

Uitvoering3-deurs
Versnellingen5, handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2011
Km-stand bij aanschaf20 km
Km-stand laatst1 km
Eerste review-invoer17-04-2011
Laatst gewijzigd13-10-2012
 
Comfortster vol ster vol ster vol ster vol ster leeg
Prestatiesster vol ster vol ster vol ster vol ster leeg
Betrouwbaarheidster vol ster vol ster vol ster vol ster vol
Kostenster vol ster vol ster vol ster vol ster vol
Overall waarderingster vol ster vol ster vol ster vol ster half
Zou u weer een auto van dit merk willen kopen: ja
Auteur
Vorige autoOpel Corsa 1.4-16V Cosmo (2007)
(Gemiddelde lezerswaardering 18%)

1.3 CDTi Cosmo (1 km)

Afgelopen week is mijn nieuwe Corsa afgeleverd bij de dealer. Moet nog heel even geduld hebben. OPC pakket moet er nog onder en mijn dak wordt nog zwart gemaakt. Op dit moment (20-04-2011) zijn ze druk bezig om het OPC-line pakket te monteren. Ziet er al cool uit. Van de week wordt mijn dak zwart gemaakt en dan kan ie afgelverd worden. Zodra ik hem in bezit heb, zal ik nieuwe foto's op de site plaatsen. Ik ben benieuwd wat de veranderingen zijn t.o.v. mijn 2007 Corsa D.

Afgelopen maandag eindelijk mijn nieuwe Corsa opgehaald, heerlijk weer die geur van een nieuwe auto. ;) Hijs is nog weer completer dan mijn vorige Corsa, heb nu ook automatische dimmende binnenspiegel, regensensor, automatische verlichting en parkeersensoren achter.

Het zwarte dak (wrap) ziet er super uit, ben ik zeer tevreden over. De afleveren was super in orde.

En dan het rijden zelf, super. Die diesel loopt prima. Nu de eerste 400 km staat het verbruik nu op 4.6 liter per 100 km, dus dat ziet er wel goed uit.

Zodra ik de 1500 km ben gepasseerd, zal ik weer een review plaatsen.
De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. Sanoma Media Netherlands B.V. (“Sanoma”) kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor de inhoud of eventuele gevolgen ervan. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.
Het is niet toegestaan zonder toestemming van Sanoma de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.
 
Gebruikers geven Sanoma een wereldwijde, niet-exclusieve, royaltyvrije, overdraagbare licentie (met het recht tot sublicentie) voor het commercieel gebruik, de verveelvoudiging, de verspreiding, het maken van afgeleide werken, het tonen en uitvoeren van de gebruikersbijdragen in verband met de verlening van de diensten en anderszins in verband met het aanbieden van de website www.autoweek.nl en aanverwante activiteiten van Sanoma, waaronder publicatie in print en het promoten en verder verspreiden van de website (en daarvan afgeleide werken waaronder in print), in welke media-formats en via welke mediakanalen dan ook.
 
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

AutoWeek Autoverzekering

bij total loss: autowaarde garantie +10%

Logo AutoWeek Verzekeringen





ActieAuto

Profiteer bij Motorhuis van hoge korting op een nieuwe Opel Corsa! Deze actie is geldig op de Opel Corsa ...

Verkoop je auto

Binnen 2 minuten je auto te koop zetten?

Verkoop je auto al vanaf € 7,75 én adverteer op AutoWeek en Auto Trader.
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep