Autonieuws  |  Brilliance BS2 komt volgend jaar

Brilliance BS2
18 september 2007  |  10:27  |  Tekst:  |  Foto's: Lucas Verbeke

Het Chinese Brilliance heeft een moeizame start in Europa. De BS6 werd bekend omdat hij faalde in de EuroNCAP test. Het merk blijft aan de weg timmeren en op de autobeurs in Frankfurt wordt de compacte BS2 getoond. Die staat volgend jaar bij de dealers, zegt Brilliance.

Brilliance ziet de toekomst in Europa zonnig in. De grote BS6, die onlangs nul sterren scoorde tijdens de EuroNCAP test is helemaal aangepast. Tijdens een botsproef bij het Spaanse IDIADA kwam de score op drie sterren uit. De auto lijkt dus klaar voor een nieuwe EuroNCAP-test.
Op de autoshow in Frankfurt staat de BS2. Die moet volgens de Europese importeur de concurrentie aangaan met onder meer de Volkswagen Golf, Kia Cee’d en de Toyota Auris. De productie start in het begin van 2008. De Europese marktintroductie staat gepland voor de helft van dat jaar. De auto is 4,18 meter lang, 1,76 meter breed en 1,46 meter hoog. De auto weegt 1.260 kilo en voorzien van een 1,6-liter met 108 pk en een maximaal koppel van 138 Nm. Die geeft de auto een topsnelheid van 180 km/u. Brilliance belooft in de toekomst ook nog een 1,6-liter dieselmotor.
In 2010 wil Brilliance in Europa 75.000 auto’s verkopen. Voorlopig is het merk nog bezig met het opbouwen van een dealernetwerk.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep