Autonieuws  |  Chevrolet HHR komt zeker

Chevrolet HHR
5 april 2007  |  09:04  |  Tekst:
Chevrolet heeft besloten de HHR op te nemen in het programma. Het is een puur Amerikaanse auto die nu tussen de Koreaanse ex-Daewoo’s wordt gezet.
 
De Chevrolet HHR is na de Camaro de tweede Amerikaanse Chevrolet die aan het Europese programma wordt toegevoegd. Eind dit jaar komt de HHR te koop. Op de AutoRai is hij voor het eerst in Nederland te zien. Cheevrolet hoopt er driehonderd per jaar te slijten.
HHR staat voor Heritage High Roof en het model is gebaseerd op de Suburban uit 1949 waarvan Chevrolet graag beweert dat het de eerste SUV ter wereld was. Het nieuwe model, dat in de VS meeloopt sinds 2005, heeft een lengte van 4,48 meter en heeft een bagageruimte van maximaal 1.787 liter. Er is keuze uit 2,2-liter viercilinder met 149 pk en een maximaal koppel van 210 Nm en een viercilinder met 2,4-liter en 228 Nm.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Chevrolet HHR kopersgids

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK DUBBELTEST

Dodge Caliber-Chevrolet HHR
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep