Autonieuws  |  Renault brengt Trafic Black Edition

Renault Trafic Black Edition
14 februari 2012  |  09:50  |  Tekst:

Renault heeft bij de Trafic een nieuwe versie aan het gamma toegevoegd. Maak kennis met de Black Edition.

De Black Edition onderscheidt zich van andere Trafics door verlours stoelbekleding, een Black Edition badge, elektrisch bedienbare voorportierruiten, elektrisch verstelbare en verwarmde buitenspiegels, 16-inch lichtmetaal, mistlampen, licht- en regensensoor en bumpers, zijbescherming en buitenspiegels in de kleur van de carrosserie.
De vanafprijs is 20.690 euro. Voor dat geld krijg je een L1H1 T27 2.0 dCi 90 pk mee. De versie met 115 pk is 22.090 euro en de L1H1 T27 2.0 dCi 115 pk QS is 23.190 euro. Bij de L1H2-versie kost de T29 2.0 dCi 90 pk 21.390 euro. De T29 2.0 dCi 115 pk is 22.790 euro en de topversie is de T29 2.0 dCi 115 pk QS. Die kost 23.890 euro.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK BESTELAUTOSPECIAL

Ford Transit 260 S – Mercedes-Benz Vito 109 D – Peugeot Expert – Renault Trafic 2.0 dCi – VW Transporter 1.9 TDI T800
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep