Autonieuws  |  Prijzen Laguna Coupé bekend

Laguna Coupé
18 januari 2012  |  16:26  |  Tekst:

Eind vorig jaar toonde Renault al de licht opgefriste Laguna Coupé voor modeljaar 2012. Prijzen kon het Franse merk toen nog niet bekend maken, maar inmiddels weten we ook wat de gecoupeerde Laguna kost: vanaf €36.690 staat ‘ie op de oprit.

Zoals we eerder al meldden, zijn er vanaf nu nog maar drie motoropties voor de Laguna Coupé: één dieselmotor en twee benzineaggregaten. De zelfontbrander is de bekende 2,0-liter dCi motor met 150 pk en die staat voor minimaal €36.690 in de prijslijst. Benzinerijders hebben de keuze uit twee varianten op de 2,0-liter viercilinder turbomotor: voor €38.990 is er een 200 pk uitvoering met handgeschakelde zesbak, terwijl er voor €39.990 een versie met 170 pk en zestraps automaat beschikbaar is.
Voor het nieuwe modeljaar werd de standaarduitrusting uitgebreid met LED-dagrijverlichting aan de voorzijde. Eveneens standaard zijn een Carminat navigatiesysteem, 17” lichtmetaal, bi-xenon koplampen automatische airconditioning. Voor  €2.000 is er het GT pakket, dat 18” lichtmetaal, lederen bekleding, elektrisch verstelbare en verwarmbare voorstoelen, een sportstuur, aluminium sportpedalen en een hoogglans zwart dak aan de standaarduitrusting toevoegt. Ter introductie biedt Renault een inruilpremie van €3.000 voor particuliere kopers, en voor leaserijders een accessoirecheque ter waarde van €1.000 aan.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK DUBBELTEST

Peugeot 508 SW GT – Renault Laguna Estate dCi 180 GT
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep