Autonieuws  |  Chevrolet Corvette 427 snelste open Corvette ooit

Chevrolet Corvette 427
12 januari 2012  |  16:39  |  Tekst:

De opvolger van de Corvette C6 laat niet heel lang meer op zich wachten. Om de huidige Corvette een waardig einde van z’n carrière te geven, introduceert Chevrolet nu de Corvette 427.

De naam 427 slaat op de motor. Deze open Corvette heeft namelijk de LS7 427 V8 onder de kap. Deze 7,0-liter V8 kennen we al uit de Corvette Z06. Ook in de Corvette 427 is het blok goed voor 512 pk. De auto is alleen beschikbaar met handbak.
Magnetic Ride behoort tot de standaarduitrusting. Voor staat de 427 op 19-inch lichtmetaal, achter is de diameter 20 inch. De banden zijn afkomstig van de Corvette ZR1. Chevrolet past koolstofvezel toe om het gewicht te beperken.
De productie van de Chevrolet Corvette 427 start vanaf de zomer. Het eerste exemplaar wordt geveild voor het goede doel. Of de auto ook naar Nederland komt, is nog niet bekend.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK POSTERSTORY

Corvette C5 Commemorative Edition
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep