Autonieuws  |  Hyundai Genesis Coupé facelift ook voor Nederland

Hyundai Genesis Coupe
10 januari 2012  |  13:06  |  Tekst:

Bij de publicatie van de eerste beelden van de Hyundai Genesis Coupé facelift was het nog niet zeker of de auto ook naar Nederland zou komen. Inmiddels hebben we duidelijkheid.

En die duidelijkheid betreft goed nieuws: de gefacelifte versie komt gewoon weer bij de Nederlandse dealers te staan. De Nederlandse introductie is gepland voor na de zomer van dit jaar.

De Genesis Coupé krijgt een nieuw front met hexagonale grille. De koplampen en de achterlichten zijn ook gewijzigd. Hyundai heeft de instap naar achter vergemakkelijkt. Het blijft niet alleen bij uiterlijke wijzigingen: de auto profiteert ook van een vernieuwd onderstel.

De gefacelifte coupé komt weer met twee motoriseringen. De basisversie heeft een tweeliter viercilinder met een vermogen van 275 pk onder de kap. Het maximumkoppel is 373 Nm. Ook de potente 3,8-liter V6 in de topversie heeft flink aan kracht gewonnen: het vermogen is nu 350 pk. Het maximumkoppel is 400 Nm.

Hyundai introduceert voor beide versies van de Genesis Coupé en nieuwe, in eigen huis ontwikkelde achttrapsautomaat met schakelflippers aan het stuur. Ook is een handbak met zes versnellingen verkrijgbaar.

 

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK DUBBELTEST

Hyundai Genesis Coupé - Infiniti G37 Coupé
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep