Autonieuws  |  Hyundai HND-7 Hexaspace: ruimte op z’n Indiaas

Hyundai HND-7 Hexaspace
5 januari 2012  |  14:02  |  Tekst:

Ook Hyundai heeft de Delhi Auto Expo aangegrepen om nieuws te presenteren. Het gaat om de Hexaspace, een concept-car voor een ruime mpv.

De HND-7 Hexaspace is 4,3 meter lang, 1,82 meter breed en 1,65 meter hoog. De achterportieren klappen uit en schuiven dan naar achteren om een zo ruim mogelijke instap te creëren. De mpv staat op het platform van de ix20. Onder de kap van de concept-car ligt een nieuwe 1.2 GDI turbomotor. Het blok is gekoppeld aan een zestrapsautomaat. De wielen hebben een diameter van 19 inch.
Hyundai mikt met de concept-car op gezinnen met ouders van 30 à 40 jaar oud. Er is ruimte zat, want dankzij een ‘hexagonale’ zitconfiguratie biedt de HND-7 Hexaspace plaats aan acht mensen. Hyundai is het gebruiksgemak niet vergeten: de middelste stoelen van elke rij kunnen worden weggeklapt voor meer zitcomfort en je kunt ook de gehele tweede zitrij weghalen, zodat de achterste passagiers zich (met een rijke fantasie) in een limousine wanen.
Op dit moment is de Auto Expo in Delhi in volle gang. De belangrijkste primeur van de show is voor ons toch wel de Ford Ecosport. Die komt op termijn namelijk ook naar Nederland.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep