Autonieuws  |  Ford Fusion alleen nog uit voorraad leverbaar

Ford Fusion
3 januari 2012  |  16:07  |  Tekst:

Een verontruste mail van een AutoWeek-lezer: de Ford Fusion is uit de configurator op de Ford-website verdwenen!

Navraag bij Ford leert dat dit geen fout op de officiële website is: “Het is inderdaad niet meer mogelijk om een Ford Fusion te configureren en bij de fabriek te bestellen, omdat z’n opvolger aanstaande is. Het is wel mogelijk om nog een nieuwe Fusion bij een Ford-dealer uit voorraad te kopen.”
Met ‘z’n opvolger’ bedoelt de woordvoerder de B-Max. Voor de introductie van die auto moeten we nog wel het nodige geduld hebben: de car configurator gaat in Nederland pas in oktober online. Met de B-Max wil Ford het opnemen tegen auto’s als de Opel Meriva en de Citroën C3 Picasso.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK MULTITEST

Nissan Note 1.6 Tekna / Mazda 2 1.4 Première / Ford Fusion 1.6 16V Futura / Opel Meriva 1.6 16V Enjoy
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep