Autonieuws  |  Ford Fiesta SUV heet EcoSport

Ford Fiesta SUV
20 december 2011  |  11:07  |  Tekst:

We zien ‘m al lange tijd gecamoufleerd voorbijkomen: de Ford Fiesta SUV. Nu heeft Ford dan een eerste teaser vrijgegeven en weten we ook hoe de auto heet.

Ford noemt z’n compacte SUV (op foto's 2 en 3 nog als mule) EcoSport. Op de teaser zien we dat Ford de styling flink laat afwijken van die van de Fiesta, de auto waar de cross-over op is gebaseerd. Mensen die de auto gezien hebben, melden dat de EcoSport ook trekken van de nieuwe Kuga/Escape krijgt.
De nieuwe EcoSport debuteert op de Autoshow in het Indiase Delhi. Vergis je niet in het belang van de show: dit is de meest bezochte autoshow ter wereld. Ford heeft juist India voor de lancering uitgekozen, omdat dit nog maar het derde model van het concern op de belangrijke groeimarkt wordt. De Indiase show opent op 7 januari z’n deuren voor het publiek.
Op de opkomende markten als Brazilië en Mexico kennen ze al een Ford EcoSport. Die auto is gebaseerd op de Ford Fusion. De nieuwe EcoSport is ook daadwerkelijk de vervanger voor die auto en het ligt dus in de lijn der verwachting dat de auto in Nederland de Fusion opvolgt. Onder de kap komt in ieder geval de nieuwe 1.0 Ecoboost driecilinder te liggen. We verwachten de Europese versie in 2013.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep