Autonieuws  |  “Meer pk’s voor Ferrari California”

Ferrari California
30 oktober 2011  |  16:03  |  Tekst:

Ondanks dat je niet veel hoort over de Ferrari California, doet het instapmodel uit Maranello het prima. Toch zouden we even wachten met bestellen, want als de geruchten kloppen, krijgt –ie er volgend jaar pk’s bij.

De komst van de Ferrari California heeft Ferrari geen windeieren gelegd. In 2009 was het model goed voor eenderde van de Ferrari-verkopen. In 2010 was dat zelfs 46 procent; ofwel zo’n drieduizend exemplaren. Ook dit jaar komt de California als meest geproduceerde Ferrari uit de bus.

Het Engelse Car Magazine weet te melden dat het model voor volgend jaar een upgrade krijgt. Met dertig extra pk’s komt er voortaan 483 pk uit de 4,3-liter V8. Dat extra vermogen wordt verkregen door aanpassingen aan de software en een nieuw inlaatspruitstuk. Verder is er gewerkt aan een gewichtsbesparing omdat verschillende delen in het vervolg uit aluminium zijn vervaardigd.

Niet alleen de techniek van de Ferrari gaat er op vooruit. De harddisk van het entertainmentsysteem wordt groter en een nieuw ‘Handling Pack’ zorgt voor een strakkere wegligging. De volledige details over de vernieuwde California verwachten we volgende maand tijdens de autoshow in Los Angeles.

 

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep