Autonieuws  |  Land Rover Freelander met extra Prestige

Land Rover Freelander
17 oktober 2011  |  15:28  |  Tekst:

De Land Rover Freelander is misschien wel de auto die het meeste lijdt onder de komst van de Range Rover Evoque. Om al te veel kannibalisme te voorkomen, presenteert Land Rover de Freelander Prestige.

Land Rover zet de Freelander neer als Prestige. Die is aan de buitenkant te herkennen door 19 in inch tienspaaks wielen en het zogeheten Exterior Design Pack. Daarbij zijn zaken als de portierlijsten, achterbumper, koplampsproeiers en buitenspiegels uitgevoerd in de carrosseriekleur. De portiergrepen zijn uitgevoerd in de metaalkleur Oberon. Binnenin gaat de overdaad verder. Er is Napoli lederen stoelbekleding in de kleuren zwart, beige en grijs. Daarbij horen elektrisch verstelbare voorstoelen, een elektrisch verstelbare lendensteun op bestuurdersstoel, verstelbare armsteunen op voorstoelen en opklapbare middenarmsteun in de achterbank met opbergvak.

Verder zijn er zaken als verwarmde voorstoelen, xenon verlichting, een regen- en lichtsensor een dvd navigatiesystee, met telefoonintegratie en Bluetooth-mogelijkheid. Verder is  een parkeerassistent aan de achterzijde standaard.

Als eD4, de simpelste uitvoering, kost de Freelander Prestige 49.900 euro, maar alle motoren zijn leverbaar in deze uitvoering die volgens Land Rover ‘voor onbepaalde tijd’ te koop is.  

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK DUBBELTEST

Dacia Duster dCi 4x4 Lauréate - Land Rover Freelander 2 2.2 SD4 HSE Automaat
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep