Autonieuws  |  Porsche Panamera wil op nieuwe 911 lijken

Porsche Panamera
23 september 2011  |  08:50  |  Tekst:

Porsche heeft een Panamera op pad gestuurd met afgeplakte koplampen. Een signaal dat er alweer aan een facelift gewerkt wordt.

De vijfdeurs-Porsche kwam eind 2009, tel er nog ruim een jaar bij op en de Panamera komt eind 2012 na drie jaar met een frisse neus in de showrooms te staan. En dan zijn we net gewend aan het voorkomen van de nieuwe 911, de auto waarop de Panamera weer meer op zal lijken na de facelift. Nieuwe led-verlichting erop en hij kan weer drie jaar mee.

Op technisch gebied heeft de Porsche het al prima voor elkaar, dus onderhuids blijft de auto hetzelfde. Het Duitse Auto Motor und Sport meldt dat na de facelift de Panamera leverbaar wordt met verlengde wielbasis, en die is natuurlijk bedoeld voor de Chinese markt.

 

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK DUBBELTEST

BMW 650i - Porsche Panamera S Hybrid
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep