Autonieuws  |  Morgan Threewheeler geprijsd

Morgan Threewheeler
7 juli 2011  |  12:17  |  Tekst:

Het leukste stuk speelgoed van Nederland heeft een prijs

Morgan verwacht komende september de eerste Threewheeler in Nederland af te leveren. De prijs van die auto is 45.000 euro. Daarvoor wordt het klassieke model, die in de basis al in 1910 het levenslicht zag, geleverd met zijn 115 pk sterke 2,0-liter VTwin S&S-motorfietsblok.

De auto is 500 kilo zwaar en heeft – voor wie het durft – een topsnelheid van 185 km/u. De sprint van 0 naar 100 km/u gaat in 4,5 seconden. Importeur Nimag spreekt verder over een ‘laag brandstofverbruik’, maar verbruiks- of uitstootcijfers worden niet gegeven. Aan de prijs te oordelen, ontsnapt de nieuwe oude Morgan aan de slurptaksen.

Morgan meldde vorige week dat er al 480 orders zijn geschreven voor het nieuwe model. In Nederland hebben ‘een paar handjes vol’  mensen zich gemeld als geïnteresseerde.

 

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep