Autonieuws  |  Italianen houden van de Lancia Ypsilon

Lancia Ypsilon
13 juni 2011  |  12:07  |  Tekst:

In Italië is de nieuwe Lancia Ypsilon in de harten gesloten. Nog voordat de auto in de showroom staat, zijn al flink wat orders geschreven.

Traditiegetrouw wordt in Italië het overgrote deel van de productie van Lancia verkocht. Op elke straathoek kom je daar wel een Ypsilon tegen, in elk ander land is dat helaas wel anders. Ook de nieuwe kleine Lancia wordt in zijn thuisland in de harten gesloten. Voor de nieuwe vijfdeurs zijn al vijfduizend orders getekend, en dat terwijl het nieuwe model pas volgend weekeinde bij de dealers wordt gepresenteerd.

Voor het nieuwe Lancia-Chrysler-dealernetwerk in Italië is dat een enorme opsteker. Het betekent veel verkeer in de showrooms, waar mensen dus ook met de Chrysler-producten kunnen kennismaken. De Italianen beschouwen de Ypsilon als een alternatief voor de eveneens zeer succesvolle Fiat 500. Beide auto’s worden overigens in Polen gebouwd.

De oude Lancia Ypsilon (foto 3) komt uit de Termini Imerese-fabriek op Sicilië. De productie van dat model stopt binnenkort en dat betekent het einde van die Fiat-fabriek. Voorlopig ziet het er naar uit dat dit het einde is van die vestiging, al zou het Chinese merk DR oren hebben naar de Siciliaanse fabriek.

 

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK TRIOTEST

Lancia Ypsilon TwinAir 85 – Fiat 500 TwinAir 85 – Citroën C3 1.4 VTi
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep