Autonieuws  |  Nu ook achtkleppers in de Alfa Romeo Mito

Alfa Romeo Mito 1.3 JTDm Eco
18 april 2011  |  15:30  |  Tekst:

Voor modeljaar 2011 biedt Alfa Romeo nieuwe mogelijkheden voor de Mito. Je kunt je nieuwe instap-Alfa nu ook bestellen met een achtkleps viercilinder in het vooronder.

De wijzigingen voor de Mito van 2011 gaan vooral om een motorisch nieuwtje. De bekende 1.4-benzinemotor met zestien kleppen, goed voor 78 pk, is niet langer beschikbaar. In plaats daarvan kun je wel kiezen voor een achtklepper met dezelfde inhoud, die 70 pk levert. Die is ook uit te rusten met een start/stop-systeem, waarbij het vermogen stijgt tot 78 pk.

Met deze motor valt de eenvoudigste Mito, die nu ook kaal te verkrijgen is als Essential-uitvoering, onder de twintig procent bijtellings-regel, dankzij een CO2-uitstoot van 134 (130 met een start/stop-systeem) gram per kilometer. De sprint van nul tot honderd gaat dan in 12,2 seconden, de topsnelheid ligt op 165 kilometer per uur. Voor 16.450 euro ben je de eigenaar van een Mito 1.4 8V Essential, voor 850 euro meer krijg je ‘m als Progression, met onder andere airco, de bekende DNA-knop en ESP. Het bestellen van een start/stop-systeem op de auto kost 1.650 euro extra.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK TRIOTEST

Alfa Romeo Mito 1.3 JTDm - Opel Corsa Ecoflex - Citroën DS3 e-HDi
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep