Autonieuws  |  Noble heeft productieversie M600 af

Noble M600
27 januari 2011  |  10:30  |  Tekst:

Noble heeft z’n nieuwe supercar af. De Engelse supersporter heeft genoeg in huis om het de sportwagens van het vasteland lastig te maken. Heel erg lastig.

De krachtcentrale onder de kap startte als Yamaha V8 in een Volvo, maar de ingenieurs van Noble hebben het blok flink onder handen genomen. Door toevoeging van twee turbo’s komt het vermogen uit op 660 pk.
Maar het echte geheim van de M600 is de pk-/gewichtsverhouding. Doordat Noble de hele body van koolstofvezel maakt, weegt de auto slechts 1.200 kilogram. Dat betekent dat de M600 550 pk per ton heeft, ongeveer evenveel als een Bugatti Veyron.
Eerder reed Noble nog rond met een babyblauw prototype van de M600. Volgens het merk heeft de productieauto meer koolstofvezel, betere afwerking en een mooier interieur. Noble zegt al vijftig orders voor de auto in de portefeuille te hebben. De exacte prijs is nog niet bekend, het Engelse sportwagenmerk mikt op een prijs van rond de 200.000 Engelse ponden.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep