Autonieuws  |  15 keer 695 Tributo Ferrari voor Nederland

Abarth 695 Tributo Ferrari
1 december 2010  |  15:11  |  Tekst:

Elke Abarth 500 is op zich al bijzonder, van de speciale 695 Tributo Ferrari moet het hart van de liefhebber nog sneller gaan kloppen. Hij debuteert volgende week op Miljonair Fair in Nederland.

Je herkent de 695 Tributo Ferrari aan de 17 inch lichtmetalen wielen waarvan het design is afgeleid van Ferrari-wielen, de dubbele uitlaten, carbon onderdelen, de Sabelt-kuipstoelen en hij heeft een gerobotiseerde handbak die je met paddles bij het stuur bedient. Hij heeft ook een automaatstand.
De gelimiteerde “695 Tributo Ferrari” kan hard, de 1.4 turbo levert namelijk 180 pk en 230 Nm. Goed voor 0-100 binnen 7 seconden en een topsnelheid van 225 km/h.
Abarth maakt er 1.199 en van dit eerbetoon aan Ferrari komen er 15 naar Nederland. Vijf daarvan zijn al verkocht. Het speeltje staat op de Miljonair Fair, waar het publiek kan zien dat er minimaal 34.900 euro voor moet worden afgetikt. Die prijs is overigens zonder bpm en btw!
Kopers kunnen kiezen uit vier kleuren. Rood, geel, blauw of grijs.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK MULTITEST

Abarth 500 C - Mini Cooper Cabrio - Peugeot 207 CC Sport - Renault Wind
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep