Autonieuws  |  Cadillac CTS-V Wagon gaat RS6 Avant te lijf

Cadillac CTS-V Wagon
29 maart 2010  |  09:20  |  Tekst:

Cadillac toont de CTS-V Wagon, de stationversie van de brute CTS-V. Met 564 pk is het de stationwagon die qua vermogen het dichtst in de buurt komt van de Audi RS6 Avant.

De 6,2-liter V8 met compressor is nauw verwant aan het blok van de Corvette ZR1. De CTS-V Wagon met 564 pk en achterwielaandrijving gaat eind 2010 in productie, en wordt eerst in de VS leverbaar, daarna volgen Europa en het Midden-Oosten.
Prestaties geeft Cadillac nog niet op, maar veel minder snel dan de CTS-V sedan zal de CTS-V Wagon niet zijn. De sedan sprint in 4,2 seconden van 0 naar 100 en loopt maar liefst 308 km/h.
Qua aankleding doet de CTS-V Wagon niet onder voor de sedan. Een aangepast front en 19 inch wielen zorgen voor het uiterlijk vertoon. Binnen zorgen leer en Recaro’s bekleed met alcantara voor een bijpassende sfeer.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK DUBBELTEST

Cadillac CTS Wagon 3.6 AWD Sport Luxury – BMW 535iA Touring High Executive
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep