Autonieuws  |  Edo Competition behandelt Aston Martin DBS

Edo Competition DBS
7 maart 2010  |  17:26  |  Tekst:

Edo Competition staat bekend als veredelaar van de meest exotische supercars. Het bedrijf heeft nu ook de Aston Martin DBS aan z’n portfolio toegevoegd.

De standaard-DBS is al goed voor 517 pk en een topsnelheid van meer dan 300 kilometer per uur. Na behandeling door Edo Competition stijgt het vermogen naar 550 pk en is het koppel 600 Nm. Dit is te danken aan een ander luchtfilter en een nieuw uitlaatsysteem. De sprint naar 100 kilometer per uur kost 4,1 seconden en de topsnelheid neemt toe naar 320 km/h.
Het uitlaatsysteem levert niet alleen meer kracht, Edo Competition belooft ook een voller geluid. Het uitlaatgeluid is zelfs te componeren met een afstandsbediening. Het onderstel is aangepakt door de Duitsers en heeft een instelbare rijhoogte. In het interieur gebruikt Edo veel koolstofvezel, onder meer voor de versnellingspook en de middenconsole. Verder is er lichtmetaal met een diameter van 21 inch. Wie nog meer harde valuta meebrengt, kan z’n DBS volledig door Edo Competition laten customizen. Wat al het fraais precies kost, is overigens niet bekend.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep