Autonieuws  |  Citroën prijst nieuwe C3

Citroën C3
4 december 2009  |  11:18  |  Tekst:

De nieuwe Citroën C3 staat al bijna bij de showrooms, maar over de prijzen liet de importeur zich vooralsnog niet uit. We kunnen u nu echter definitief uitsluitsel geven.

De nieuwe C3 is er vanaf 12.990 euro. Voor dat geld verlaat u de showroom met een 60 pk sterke 1.1i Airdream Essentiel. ABS, EBD, Brake Assist en twee airbags behoren tot de standaard veiligheidsvoorzieningen. Als comfortverhogende zaken krijgen alle C3’s een in delen neerklapbare achterbank, een boordcomputer, elektrisch bediende ruiten voor en elektrisch bedienbare buitenspiegels mee. De 1.1i heeft een C-label. De 75 pk sterke 1.4i Airdream Essentiel is er voor 13.790 euro. Ook die motorisering gaat getooid met een C-label.
Met de Dynamique-uitrusting komt de prijs van de 1.4i uit op 15.490 euro. De meeruitrusting omvat onder andere airconditioning, andere wieldoppen, cruise control, mistlampen vóór, een radio/cd-speler en zij-airbags. Dit uitrustingsniveau is ook te combineren met de 95 pk sterke 1.4 VTi-motor. Dan is de prijs 16.390 euro. De 120 pk sterke 1,6-liter VTi Dynamique is er voor 17.390 euro. Die motorisering betekent een C-label.
Het topuitrustingsniveau is de Exclusive. Dat omvat onder meer 16-inch lichtmetaal, verwarmde en inklapbare buitenspiegels, automatische airconditioning, chromen interieuraccenten, elektrische ramen achter, een lederen versnellingspookknop, stof/alcantara bekleding en de speciale ‘Zenith’ voorruit. In combinatie met de 1.6 VTi-motor is de prijs 19.690 euro, met de optionele automatische transmissie is dat 21.190 euro.
Natuurlijk zijn er ook diesels. Citroën trapt af met de 1.4 HDiF van 70 pk. De 1.4 HDiF Dynamique is er voor 18.490 euro. De 1.6 HDiF is er in twee vermogensvarianten. De versie met 90 pk heeft een uitstoot van 104 gram per kilometer en kost als Dynamique 19.690 euro. In Exclusive-trim is dit 21.990 euro. De topper is de 110 pk sterke versie die als Exclusive 23.290 euro kost.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Volg AutoWeek

AUTOWEEK TRIOTEST

Lancia Ypsilon TwinAir 85 – Fiat 500 TwinAir 85 – Citroën C3 1.4 VTi
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep