Autonieuws  |  Auto Trader nu ook op www.autoweek.nl

Logo Auto Trader
1 juli 2009  |  12:32

Goed nieuws voor wie op zoek is naar een knappe occasion: vanaf vandaag staat de krachtige vindmachine Auto Trader voor nieuwe en gebruikte auto’s weer op AutoWeek.nl.

“Een betere partner kunnen we niet wensen,” aldus Jan Wouter Kleinjan, directeur van Auto Trader. “AutoWeek heeft onder de consument een ijzersterke naam. Dat blijkt ook wel uit de statistieken: maandelijks heeft AutoWeek 1.4 miljoen unieke bezoeken. Deze enorme toename in bereik betekent dat onze aangesloten dealerbedrijven en adverterende particulieren veel meer potentie krijgen om hun aanbod te verkopen.”
 
Op kenteken
Auto Trader heeft een nieuwe manier van zoeken ontworpen; kentekencheck gekoppeld aan het actuele aanbod. Vul het kenteken van een auto op AutoTrader.nl in en krijg alle modelvariaties van de betreffende auto plus specificaties als bouwjaar, APK en PK’s.
Zoeken op de site www.autoweek.nl gaat als vanouds via het menu 'occasions' bovenaan de homepage.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
VOLG AUTOWEEK OOK OP
 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK DUBBELTEST

Ford Fiesta 1.6 Ti-VCT Metal - Opel Corsa 1.6 Turbo Color Edition
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep