Autonieuws  |  Gereden: Renault Scénic

Renault Scénic
6 juni 2009  |  16:32

Tegelijk met de Grand Scénic onthulde Renault in Genève ook de nieuwe Scénic. De grote broer staat al bij de showrooms en ook de Scénic laat niet lang meer op zich wachten. De hoogste tijd om de eerste meters te maken met de nieuwe generatie van Renaults evergreen.

Het merendeel van de kopers kiest voor de Grand Scénic, dus vandaar dat de nieuwe versie van die auto er eerst was. De nieuwe Scénic is niet alleen 22 centimeter korter dan z’n grote broer, hij komt ook een stuk sportiever over. Minder busjesachtig dus, maar dat heeft wel een nadelig effect op de knieruimte op de achterbank. Deze houdt niet echt over, ondanks claims van Renault dat de Scénic hier tot de top in z’n segment behoort.
Als het rijden aankomt, vertrouwen de Fransen op hun specialiteit: comfort. De Scénic weet goed raad met oneffenheden in het wegdek en het is –ook in de lichter gemotoriseerde versies- lekker stil aan boord. Toch is de auto harder gedempt dan z’n voorganger, wat in het geval van kuilen tot stoterige reacties leidt.
 
De volledige rij-impressie met de Renault Scénic staat in AutoWeek 24, die vanaf woensdag 10 juni in de winkels ligt.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK CONFRONTATIE

Toyota Prius Wagon-Renault Grand Scènic
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep